Skål Edward Hald
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, Edward Hald, Orrefors, 1953, slipgraal, dekor av rundlar i klarglas och vitt mot röd fond, signerad ORREFORS Sweden S.GRAAL No 1583 L Edward Hald, höjd 10, längd 28,5 cm
Insida med repor
197831
2013-08-14