Taklampa 1940-tal

Taklampa 1940-tal
Taklampa 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1940/50-tal, kupa i slipat klarglas, stomglas med prismor, elektrifierad med 3 ljuskällor, höjd 62, diameter 60 cm

Kantnagg

197839

2013-08-14