Bert Åke Häverö oljemålning

Bert Åke Häverö oljemålning
Bert Åke Häverö oljemålning
Bert Åke Häverö oljemålning
Bert Åke Häverö oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Bondauktion, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1985, olja på duk, 46x55 cm

197845

2013-08-14