Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSPENDYL, bronseratt träfodral, empire, 1800-tal, papperstavla, höjd 22 cm

Lös urtavla och verk, ej funktionstestad, slitage

197859

2013-08-14