Martin Ivarson akvarell

Martin Ivarson akvarell
Martin Ivarson akvarell
Martin Ivarson akvarell
Martin Ivarson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

IVARSON, Martin (1894-1965): "Tre jättar (Klöverfjället) Borgafjäll," signerad och daterad M. Ivarson 1945, akvarell, 31x39 cm

197885

2013-08-14