Sparbössa 1800-tal

Sparbössa 1800-tal
Sparbössa 1800-tal
Sparbössa 1800-tal
Sparbössa 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SPARBÖSSA, 1800-talets slut, mässing och svärtad plåt, höjd 13,5 cm

197889

2013-08-14