Folke Ohlsson soffbord modell Frisco

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, jakaranda, brännstämplad för Tingströms Bra Bohag, höjd 52, 76x56 cm

197900

2013-08-14