Bernt Friberg skål

Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål
Bernt Friberg skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, Bernt Friberg, stengods, grönaktig harpälsglasyr, Gustavsberg studiohand, signerad Friberg, höjd 5 cm

Kant med mindre nagg

197902

2013-08-14