Ari Eskelinen oljemålning

Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning
Ari Eskelinen oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Horisontalitet - vertikalitet", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Sthlm 2012, olja på duk, 101x81 cm

197917

2013-08-14