Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Augustidag i havsbandet," signerad och med dedicering "Till Anna-Lisa Karlson från tillgivne Roland S," daterad 5/4 -54, första provtryck, färglitografi, bildyta 42x55,5 cm

197919

2013-08-14