Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Augustidag i havsbandet," signerad och med dedicering "Till Anna-Lisa Karlson från tillgivne Roland S," daterad 5/4 -54, första provtryck, färglitografi, bildyta 42x55,5 cm
197919
2013-08-14