Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURIN, porslin, Italien, i form av läsande rokokodam, monterad på träsockel, otydligt skrapsignerad, höjd med sockel 25 cm
Kjolveck med mindre nagg
197928
2013-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här