Figurin porslin Italien

Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien
Figurin porslin Italien

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, porslin, Italien, i form av läsande rokokodam, monterad på träsockel, otydligt skrapsignerad, höjd med sockel 25 cm

Kjolveck med mindre nagg

197928

2013-08-14