Piedestaler nyrenässans 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, ett par, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålat gjutjärn, delvis bronserade, höjd ca 87 cm

197930

2013-08-14