Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Thames Estuary, Low-water," signerad Roland S, märkt pt, litografi, bildyta 38x25 cm

197932

2013-08-14