Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Thames Estuary, Low-water," signerad Roland S, märkt pt, litografi, bildyta 38x25 cm
197932
2013-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här