Gunghäst 1800-talets slut

Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut
Gunghäst 1800-talets slut

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNGHÄST, 1800-talets slut, svartbemålad, höjd 100, längd ca 90 cm

Skador/bortfall, slitage

197942

2013-08-14