Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNGHÄST, 1800-talets slut, svartbemålad, höjd 100, längd ca 90 cm
Skador/bortfall, slitage
197942
2013-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här