Skålfat 1700-tal

Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal
Skålfat 1700-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, fajans, 1700-tal, polykrom målad dekor av putti med flöjt, diameter 31 cm

Skador, lagningar

197944

2013-08-14