Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, faner i mahogny, sarg med 3 lådor, skiva delvis skinnbeklädd, höjd ca 76, 90x58 cm

Renoverad, kompletterad, slitage, fanérskador, skiva med fläckar

197945

2013-08-14