Stig Åsberg etsning

Stig Åsberg etsning
Stig Åsberg etsning
Stig Åsberg etsning
Stig Åsberg etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅSBERG, Stig (1909-1968): Kvinna och fåglar, signerad och daterad Stig Åsberg 1957, numrerad 40/150, etsning, 21x14 cm

197964

2013-08-14