Krukor

Krukor
Krukor
Krukor
Krukor
Krukor
Krukor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 4 st, Gefle, "Alba", troligen Percy, höjd 12,5-18,5 cm

Bruksslitage, krackelyr

197968

2013-08-14