Blombord i empire

Blombord i empire
Blombord i empire
Blombord i empire
Blombord i empire
Blombord i empire
Blombord i empire

Klubbat för:

17 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

BLOMBORD med plåtinsats, empire, 1800-talets första hälft, fanerad med bl a mahogny, centralfot med förgylld dekor av liggande fabeldjur, höjd 89, diameter 82 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre skador, lagningar, omarbetad

197988

2013-08-15