Spegel i empire stockholmsarbete
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SPEGEL, empire, stockholmsarbete i Frisks art, dekor delvis träskuren och pastellage, förgylld med polerat guld och slagmetall, grönpatinerad dekor, kvicksilverfolierat originalglas, höjd 180x90 cm
Dekorelement saknas, slitage
197990
2013-08-15