Justus Lundegård oljemålning

Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Byväg, osignerad, olja på duk, 72x95 cm, atergo skrivet Lundegård med dedikation "Till Gerda 21/10 1919"

197995

2013-08-15