Matgrupp gustaviansk stil
2013-08-15
197997
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MATGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil, bestående av stolar 8 st, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, totallängd 206 cm
Ett stolskryss med skador, tyg med slitage