Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil, bestående av stolar 8 st, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, totallängd 206 cm
Ett stolskryss med skador, tyg med slitage
197997
2013-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här