Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

MATGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil, bestående av stolar 8 st, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, totallängd 206 cm

Ett stolskryss med skador, tyg med slitage

197997

2013-08-15