Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TARAVAL, Guillaume (1800-tal) tillskriven: Damporträtt, med påskrift a tergo "Taraval, från taket i ett af rummen å Carlberg," olja på pannå, 22,5 cm
197998
2013-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här