Jussi Mäntynen gipsfigurin

Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Lekande kalvar, signerad Jussi. Mäntynen, bronspatinerad gips, höjd 19 cm

Skador och lagningar

198005

2013-08-15