Jussi Mäntynen gipsfigurin

Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin
Jussi Mäntynen gipsfigurin

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1946, gips, höjd 25 cm

Skador och lagningar

198006

2013-08-15