Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1946, gips, höjd 25 cm
Skador och lagningar
198006
2013-08-15