Klaffbord karl johan 1800-tal

Klaffbord karl johan 1800-tal
Klaffbord karl johan 1800-tal
Klaffbord karl johan 1800-tal
Klaffbord karl johan 1800-tal
Klaffbord karl johan 1800-tal
Klaffbord karl johan 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KLAFFBORD, fanér i björk, sarg med lådor, höjd ca 76, 119-165x72 cm

Senare lås, nyckel saknas, fanérskador

198015

2013-08-14