Biblioteksbord 1700-tal

Biblioteksbord 1700-tal
Biblioteksbord 1700-tal
Biblioteksbord 1700-tal
Biblioteksbord 1700-tal
Biblioteksbord 1700-tal
Biblioteksbord 1700-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor av akantusslingor, utdragbara skivor, höjd ca 78, 121-214x75 cm

Smärre skador, smärre kompletteringar, ben något kortade

198016

2013-08-15