Ernst Nilsson oljemålning

Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

6 000 SEK

NILSSON, Ernst (1892-1937): Sommarnatt, signerad Ernst Nilsson, olja på duk, 80x95 cm

198026

2013-08-15