Harald Sallberg, etsning

Harald Sallberg, etsning
Harald Sallberg, etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): Spindelnät, signerad Harald Sallberg 195/310, etsning och akvatint, 20,5x14,5 cm, oramad

198028

2013-08-16