Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
SALLBERG, Harald (1895-1963): Roofs of London, signerad Harald Sallberg, etsning, 16x24,5 cm, oramad
gulnad, korta revor i marginaler
198029
2013-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här