John Österlund oljemålning

John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖSTERLUND, John (1875-1953): Fjällandskap, signerad Österlund, olja på duk, 88x131 cm

198034

2013-08-15