Stig Åsberg etsning
2013-08-16
198040
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ÅSBERG, Stig (1909-1968): Krabbor, signerad Stig Åsberg 1943, etsning, 17x14 cm, oramad