Stig Åsberg 4 etsningar

Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar
Stig Åsberg 4 etsningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSBERG, Stig (1909-1968): 4 etsningar, signerade Stig Åsberg, bl a Fladdermus 1939 samt Apelgren med insekter 1939, oramade

198046

2013-08-16