Rökbord sekelskifte 1900

Rökbord sekelskifte 1900
Rökbord sekelskifte 1900
Rökbord sekelskifte 1900
Rökbord sekelskifte 1900
Rökbord sekelskifte 1900
Rökbord sekelskifte 1900

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, sekelskifte 1900, trädekor av bl a humlekvistar, höjd ca 63, 98x83 cm

Skador, bortfall, slitage, fuktfläckar

198051

2013-08-15