Börje Sandelin etsning
2013-08-16
198060
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SANDELIN, Börje (1926-1970): Kvinna med spegel, signerad Sandelin 204/310, etsning, 22x16, oramad