Atenienne 1800-tal

Atenienne 1800-tal
Atenienne 1800-tal
Atenienne 1800-tal
Atenienne 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATENIENNE, 1800-tal, betsat delvis svarvat trä, höjd ca 149, 80x42 cm

Slitage, spricka

198063

2013-08-15