Börje Sandelin etsning

Börje Sandelin etsning
Börje Sandelin etsning

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): Figurer, signerad Sandelin 2/175, etsning, 16x20,5 cm, oramad

198064

2013-08-16