Vas Kina
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
VAS på sockel, porslin, Kina, s.k. cong-vas, celadon, reserver innehållande trädgårdsmotiv och pagoder i underglasyrblått och rött, monterad på förgylldsockel, höjd 25 cm
Lagningar, senare monterad
198065
2013-08-15