Börje Sandelin
2013-08-16
198066
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SANDELIN, Börje (1926-1970): Människor (natt och dag), signerad Sandelin 8/40, etsning, 16x21, oramad