Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): Människor (natt och dag), signerad Sandelin 8/40, etsning, 16x21, oramad

198066

2013-08-16