Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, gustaviansk stil, 1900-talets början, sarg med gallerkant av mässing och låda, höjd ca 70, 74x58 cm
Skador, fläckar
198068
2013-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här