Burk med lock Kina

Burk med lock Kina
Burk med lock Kina
Burk med lock Kina
Burk med lock Kina
Burk med lock Kina
Burk med lock Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURK med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blomsterrankor, höjd 20 cm

Lockknopp med lagning

198071

2013-08-15