Oljemålning tillskriven Arnold Plageman
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PLAGEMAN, Arnold (1826-1862) tillskriven: Marin med segelfartyg, etikett a tergo "Arnold Plageman (enli. konstervator Gustaf Jaenson, Nationalmuseum, som renov. tavlan i april 1944), olja på duk, 44x56 cm
Smärre krackelyrer
198080
2013-08-15