Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OPIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinnoporträtt, otydligt signerad E Karal?, olja på duk, 101x74

Slitage, färgbortfall

198102

2013-08-15