Johnson Bros. servisdelar

Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar
Johnson Bros. servisdelar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVISDELAR, 57 dlr, bestående av 2 skålfat, 10 deserttallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, såsskål, kanna, uppläggningsfat 1+1+2+2, modell Windsor Ware, märkt Johnson Bros., England, gulddekor med koboltinslag

Bruksslitage, kanna med krackeleringar

198112

2013-08-15