Johnson Bros. servisdelar
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVISDELAR, 57 dlr, bestående av 2 skålfat, 10 deserttallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, såsskål, kanna, uppläggningsfat 1+1+2+2, modell Windsor Ware, märkt Johnson Bros., England, gulddekor med koboltinslag
Bruksslitage, kanna med krackeleringar
198112
2013-08-15