Skåp England
2013-08-15
198115
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TV-skåp, England, 1900-talets andra hälft, fanerat i mahogny, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 87, 44x78 cm