Spegel med byrå 1900-tal

Spegel med byrå 1900-tal
Spegel med byrå 1900-tal
Spegel med byrå 1900-tal
Spegel med byrå 1900-tal
Spegel med byrå 1900-tal
Spegel med byrå 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med BORD, 1900-talets första hälf, gustaviansk stil, mahognyfanér, spegelns höjd 127,116x45,5, bordets höjd 59, 82x30 cm

Byrå skaknar ett mässingsbeslag, byrå med smärre slitage

198116

2013-08-15