Piedestal plåt

Piedestal plåt
Piedestal plåt
Piedestal plåt
Piedestal plåt
Piedestal plåt
Piedestal plåt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL, sekelskiftet 1900, bemålad plåt samt trä, landskapsmotiv, höjd 83, diameter 29 cm

Slitage, nagg

198118

2013-08-16