Taburett 1800-tal

Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TABURETT, 1800-tal, bemålad, med sammets och broderi sits

Lagningar

198126

2013-08-15